Jmenuji se Barbora Bidmonová

a jsem maminka syna Dominika. Můj život masáže provází už od mých 10ti let. V té době začala moje mamka mít problémy se zády a chodila na rehabilitace. V devadesátých letech 20. století bylo velkým trendem míčkování. Když nebyla na rehabilitaci, míčkovala jsem ji já doma. A zde vznikla má láska k masážím a také jsem začala přemýšlet, jakou jinou cestou se dá pomáhat, než jen léky. Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu obor Všeobecná zdravotní sestra. V rámci školy jsme měli možnost absolvovat rekvalifikační kurz Masér/ka pro sportovní a rekondiční masáže, kterého jsem se zúčastnila. A zde započala má cesta masérky, i když prozatím jen jako koníček a zábava. Po střední škole jsem nastoupila na Vyšší zdravotnickou školu obor Ergoterapie. Po školách jsem postupně prošla vícero zaměstnáními – Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí, Hamzova odborná léčebna Luže, soukromá rehabilitační ambulance, kde jsem prováděla ergoterapii, rehabilitaci a masáže. Pracovala jsem i v Domácí péči jako terénní rehabilitační pracovník.

Více jsem se tomu začala věnovat v roce 2012, kdy jsem odešla ze zdravotnictví pro jeho nezájem o člověka jako takového. Systém zdravotních škol a i zdravotnictví samotné mě přivedlo také k vystudování Tradiční čínské medicíny v letech 2009-2011, která vidí člověka jako komplexní bytost a ne jen ten daný problém. Je to má cesta, jak pomoci člověku s jeho potížemi, kdy je potřeba ke každému přistupovat individuálně a najít to, co je pro něho vhodné.

A zde platí toto pravidlo: „Co člověk to originál, a proto je třeba ke každému přistupovat individuálně.“

Nabízím klasické masáže, při kterých uvolňuji i trigger pointy, Breussova masáž, Čokoládový rituál (masáž), Dornova metoda, Havajská masáž Lomi Lomi, Lávové kameny, Manuální lymfatická drenáž, Medová masáž, Reflexní terapie plosky nohy. Také nabízím Tejpování, Poradenství v Tradiční čínské medicíně, certifikovaný praktik Bachových esencí a různé workshopy.