Kutus Kutus bylinný rituál z Bali

Bylinný olej Kutus Kutus pochází z Indonéského ostrova Bali, kde se vyrábí podle receptur místních tradičních léčitelů. Jedná se o terapeutický olej skládající se z 69ti složek rostlin jež jsou známé pro své léčivé účinky. Patří mezi ně například kurkuma, zázvor, citrónová tráva, badyán, zaderach indický, fenykl, kardamon, skořice, eukalyptus a další. Při masáži Kutus Kutus olejem se nejen uvolní svaly Vašeho těla, ale zklidní se především mysl. Doteky snižují napětí a účinky bylin napomohou eliminovat bolesti.

Jak rituál probíhá:
Rituál 70min: cena 890,-

V příjemném prostředí za zvuku relaxační hudby Vám bude nabídnuta sklenice teplé vody, která připraví tělo na detoxikaci a lepší vstřebání oleje Kutus Kutus. Položíte se na lehátko a dopřejete si jemnou a zároveň účinnou olejovou masáž směsí kokosového oleje a oleje Kutus Kutus. Na bolestivá místa, svaly podél páteře, nebo tam kde je určitá stagnace se pak vmasírovává samotný olej Kutus Kutus, který se nechá působit, dané místo prohřeje a pomůže ho uvolnit. Masáž je výjimečná tím, že klademe velkou pozornost místům, které jsou při klasických masážích často opomíjeny, jako jsou chodidla, dlaně, hlava a obličej. Na závěr si pak vychutnáte lahodný šálek čaje.

Rituál 100min: cena 1350,-

V příjemném prostředí za zvuku relaxační hudby Vám bude nabídnuta sklenice teplé vody, která připraví tělo na detoxikaci a lepší vstřebání oleje Kutus Kutus. Položíte se na lehátko. Rituál započneme peelingem zad a chodidel za pomoci přírodního mýdla Kalila Kalila, jež má shodné složení bylin jako olej Kutus Kutus. Peeling odstraní odumřelé kožní buňky a účinné složky oleje se tak budou lépe vstřebávat. Poté si dopřejete jemnou a zároveň účinnou olejovou masáž směsí kokosového oleje a oleje Kutus Kutus. Na bolestivá místa, svaly podél páteře, nebo tam kde je určitá stagnace se pak vmasírovává samotný olej Kutus Kutus, který se nechá působit, dané místo prohřeje a pomůže ho uvolnit. Na závěr si pak vychutnáte lahodný šálek čaje.

Rituál 130min: cena 1700,-

V příjemném prostředí za zvuku relaxační hudby Vám bude nabídnuta sklenice teplé vody, která připraví tělo na detoxikaci a zlepší vstřebání oleje Kutus Kutus. Položíte se na lehátko. Rituál započneme peelingem zad a chodidel za pomoci mýdla Kalila Kalila, jež má shodné složení bylin jako olej Kutus Kutus. Peeling odstraní odumřelé kožní buňky a účinné složky oleje se tak budou lépe vstřebávat. Poté si dopřejete jemnou a zároveň účinnou olejovou masáž směsí kokosového oleje a oleje Kutus Kutus. Na bolestivá místa, svaly podél páteře, nebo tam kde je určitá stagnace se pak vmasírovává samotný olej Kutus Kutus, který se nechá působit, dané místo prohřeje a pomůže ho uvolnit. K masáži je přidána i masáž rýžovo-bylinnými měšci, které obsahují rýži, hřebíček, skořici a badyán. Jsou nahřívány na páře a pomáhají tak uvolnit napjaté svaly, rozšířit póry a pomoci prohloubit účinek samotného oleje Kutus Kutus. Na závěr si pak vychutnáte lahodný šálek čaje.

Bylinný olej Kutus Kutus pochází z Indonéského ostrova Bali, kde se vyrábí podle receptur místních tradičních léčitelů. Jedná se o terapeutický olej skládající se z 69ti složek rostlin jež jsou známé pro své léčivé účinky. Patří mezi ně například kurkuma, zázvor, citrónová tráva, badyán, zaderach indický, fenykl, kardamon, skořice, eukalyptus a další. Masáž tímto olejem se nejen uvolní svaly Vašeho těla, ale zklidní se především mysl. Doteky snižují napětí a účinky bylin napomohou eliminovat bolesti. Dále se urychlí látková výměna, z těla se odvedou toxiny, vyrovnává se krevní tlak, to vše zapříčiní zahájení sebeuzdravujícího procesu. Tento olej je vhodný při bolestech jakékoliv části těla, pomůže při bolestech hlavy a migrénách, při jeho aplikaci v oblasti břicha pomáhá i s břišními problémy a při dalších obtížích jež nás doprovázejí.

Jak rituál probíhá:
Rituál 50min: cena 750,-

V příjemném prostředí za zvuku relaxační hudby Vám bude nabídnuta sklenice teplé vody, která připraví tělo na detoxikaci a lepší vstřebání oleje Kutus Kutus. Položíte se na lehátko. Rituál započneme peelingem chodidel za pomoci mýdla Kalila Kalila, jež má shodné složení bylin jako olej Kutus Kutus. Peeling odstraní odumřelé kožní buňky a účinné složky oleje se tak budou lépe vstřebávat. Poté si dopřejete jemnou reflexní masáž chodidel olejem Kutus Kutus. Nevynechám ani kloubečky na noze a i ty jemně opečujeme. Na závěr si pak vychutnáte lahodný šálek čaje.

 

Kutus Kutus bylinný rituál a masáž chodidel